Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня
icon clock28.10.2022
icon eye155
Новини

Мешканців області запрошують долучитися до зігріваючого челенджу

Жителів області запрошують взяти участь у зігріваючому челенджі «Тепленька оселька». Він триватиме до 10 листопада.

Челендж запустив Дніпропетровський обласний центр позашкільної освіти. Аби долучитися, потрібно зробити світлини або зняти відеоролик власних способів утеплення. Робити їх можна вдома або на роботі.

 «Час єднатися, утепляти наше неспокійне життя добрим словом, гарним вчинком, теплими обіймами. Челендж – це завжди весело. Ми вирішили зробити його зігріваючим. Долучатися можуть діти, дорослі. Ще краще – цілі родини», – зазначила директорка Дніпропетровського обласного центру позашкільної освіти Юлія Скляр.

Як варіант організатори радять  учасникам поділитися підготовленим до холодів місцем домашнього улюбленця. Або цікавим рецептом зігріваючого чаю. Рукодільницям пропонують похизуватися власноруч зв’язаною ковдрою, рукавичками, шарфом.  

Фото або відео потрібно розмістити на своїй сторінці у соцмережі з хештегом #kzpo_cpo_dor_teplenka_oselka. За бажанням додати короткий опис власних «тепленьких вигадок», корисну пораду або зігріваючу історію.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *