Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock26.07.2021
icon eye235
Здоров'я Новини

НОВИЙ ЛІКАР У ПЕДІАТРИЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ

З 1 липня у Комунальному підприємстві «КПН «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради» знову запрацювало педіатричне відділення.

Прийом з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00 веде молодий спеціаліст — лікар-педіатр Тетяна Олександрівна Саверська. Про це редакцію «Нових рубежів» повідомила адміністрація медзакладу.

Лікар-педіатр Тетяна Олександрівна Саверська

У 2011 році Т. О. Саверська закінчила Дніпропетровську державну медичну академію. Інтернатуру проходила в КЗ «Дитяча лікарня» міста Дніпродзержинська. Працювала в Дніпродзержинському протитуберкульозному диспансері лікарем-фтизіатром дитячого поліклінічного відділення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *