З 1 липня у Комунальному підприємстві «КПН «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради» знову запрацювало педіатричне відділення.
Прийом з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00 веде молодий спеціаліст — лікар-педіатр Тетяна Олександрівна Саверська. Про це редакцію «Нових рубежів» повідомила адміністрація медзакладу.

У 2011 році Т. О. Саверська закінчила Дніпропетровську державну медичну академію. Інтернатуру проходила в КЗ «Дитяча лікарня» міста Дніпродзержинська. Працювала в Дніпродзержинському протитуберкульозному диспансері лікарем-фтизіатром дитячого поліклінічного відділення.