Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня
icon clock06.04.2022
icon eye139
Новини

“ПриватБанк” закриває програму “Бонус+”

“ПриватБанк” закриває програму “Бонус+”. Вона перестане діяти з 1 травня 2022 року.

До кінця квітня клієнти банку можуть розпоряджатися бонусними коштами на свій розсуд, гроші, що залишилися на картах, 1 травня підуть на потрібні українських військових, повідомляють «Нові рубежі» з посиланням на сторінку «ПриватБанку» у Фейсбук.

Програма дозволяла клієнтам банку розплачуватись у магазинах-партнерах карткою та накопичувати бонуси. Згодом ними можна було розрахуватися за покупки.

Якщо бажаєте самостійно перевести кошти з «Бонус+» на потреби ЗСУ – у «Приват24» зайдіть у розділ «Добро»/«Підтримка ЗСУ».

«Ми закриваємо програму та перераховуємо невикористані залишки на бонусних рахунках для потреб нашої Армії та відновлення України. Загалом це 600 мільйонів гривень», — сказано у повідомленні «ПриватБанку».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *