Туристична група “Едельвейс”, у складі якої були учні Криничанської №1, Світлогірської, Промінської, Червоноіванівської шкіл Криничанської ОТГ, розпочала канікули з туристичного походу по Карпатах. Діти побували на навчально-спортивній базі “Заросляк”, підкорили Говерлу та побачили краєвиди Чорногірського хребта і озера Несамовите.

У складних погодних умовах навчилися ставити намети, пакувати особисте спорядження у рюкзак, готувати їжу на вогнищі. Вшанували пам’ять А.Л.Маслакова біля пам’ятного знака підніжжя Говерли, де у 2015 р. зупинилося серце вчителя — засновника туризму Криничанщини. У поході була і його онучка Катерина Юдченко. Традиції, започатковані її дідусем, продовжують юні туристи.

За підсумком навчального року кращі гуртківці з вільної боротьби Центру учнівської молоді Іван Кайстро та Богдан Кєвєр отримали грошову допомогу для участі в туристичному поході по Карпатах від голови Криничанської ОТГ Юрія Балюка, депутата Кам’янської районної ради Євгена Столярчука та ветерана правоохоронних органів Олександра Кореня.

Юні борці підкорили Говерлу та на власні очі побачили тренування збірної України з вільної боротьби, яка саме проводила збір на навчально-спортивній базі “Заросляк”, готуючись до участі в Олімпійських іграх у Токіо.
Андрій МАРЧЕНКО, керівник туристичного гуртка