Віднедавна у Криничанському Будинку культури функціонує шаховий клуб «Шах і мат». Його організацією зайнявся Владислав Володимирович Франщук із с.Промінь.

Заняття тут проводяться двічі на тиждень: у середу (14:00 — 18:00 год.) і суботу (10:30 — 15:30 год.). Телефон для зв’язку (096)833-16-53.
До спільного дозвілля запрошують як новачків, так і досвідчених шахістів. Перші заняття вже відвідали учні початкових класів Криничанського ліцею №1.

Як розповів Владислав Володимирович, Криничанський селищний голова Юрій Балюк підтримав його ініціативу та пообіцяв всіляко сприяти розвитку шахового руху. Перш за все, виділили кімнату для проведення занять у Будинку культури на другому поверсі. Планують закупити настінну магнітну шахову дошку, аби можна було наочно для дітлахів пояснювати правила гри, розбирати конкретні ігрові моменти.

Як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, шахи поєднують в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Тож на заняття запрошують усіх охочих не тільки навчитися грати, а й з користю провести час, розім’яти мозок, позмагатися, хто спритніший у грі.
Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”